Informacja dla mieszkańców Połomi Wyżnej i Dominikowa

Szanowni Mieszkańcy Połomi Wyżnej i Dominikowa, Informujemy, że osoby, które złożyły deklarację przyłączenia się do sieci wodociągowej oraz uiściły opłaty zgłoszeniowe, zobowiązane są do wykonania przyłącza do sieci na dotychczas obowiązujących warunkach do dnia 10 czerwca 2026 roku.Jednocześnie informujemy, że od dnia 10 czerwca 2026 roku wszelkie nowe przyłączenia do sieci wodociągowej realizowane będą już…